Vítejte v mém světě!

(: Layout od Kaidy :)
Hlasujte za SHINee --> zde

Lidé, ke kterým vzhlížím...

21. září 2011 v 20:19 | Ami--chan
Snad každý má někoho, kdo ho popohání vpřed. Někoho, ke komu vzhlíží...

JASHIN
Musím ho tu zmínit, jashinismus je přeci moje jediná víra (navíc, kdybych ho sem nenapsala, kdo ví, co by se mnou udělal :D). On je na mě vždy milý, díky němu procházím ve škole a celkově se mám dobře. Často mu ve škole za to obětuju obědy (hlavně ty, co mi nechutnaj :D). Víc není třeba psát, snad jen : děkuju ti Jashine za všechno!MOJE MAMKA
To ona mi dala život. Vděčím jí za všechno, co pro mě udělala, za to jak mě vychovala. Tak krásná, hodná a chytrá osoba se hledá jen těžko. I když se někdy nepohodnem, mám jí ráda a vím, že i ona mě. Nikdy asi nebudu tak dobrá jako ona. Je to můj velký vzor. :)

NEJLEPŠÍ KAMARÁDKA
Je krásná a vždy mě pochopí. I když nemá zrovna v lásce Japonsko a celkově Asii, vždy poslouchá moje kecy ohledně anime, SHINee a Japonska. I když nemáme tolik společných zájmů, skvěle si rozumíme. Každému pomáhá. I přes některé nedostatky je to ta nejlepší kámoška na světě!

SHINee
Tahle banda pěti kluků mě vždy utěšuje svými písničkami, když jsem smutná. Strašně hezky tancujou. Opravdu, lepší tanečníky jsem snad neviděla. :33 Škoda, že je vidím pouze přes obrazovku monitoru. Kéž bych se tak mohla dostat na jejich koncert - to je můj sen..jednou bych s nima chtěla vystupovat na podiu, to se mi bohužel s mým hlasem nikdy nesplní.. :D SHINee. Je to skupina, která mě popohání vpřed, když si zpomenu na jejich písničky, hned jsem veselejší, zapomenu na všechny starosti, ale jen dočasně. Stejně těm klukům děkuju, jsou pro mě mnohem víc než jen pouhá skupina... :)))

TAEMIN
Moje láska. Ano, už jsem ho tu zmínila, protože je součástí SHINee, ale jeho musím vzít zvlášť. Tak usměvavý člověk, kdykoli vidím jeho fotky, snad na všech se směje. Chtěla bych být taky taková. Skoro to vypadá, jako kdyby ho nic netrápilo. Ale určitě i Taemin musí mít nějaké starosti. Chtěla bych ho vidět, naživo. Opravdu bych si často přála být korejské nebo japonské národnosti...Když někam přijde, určitě se všem zlepší nálada. Jakoby kouzlem. A to kouzlo je Taemin. Opravdu, jako by z něj čišela pozitivní energie. A navíc je to tak skvělý tanečník, na jeho tanec bych se dokázala dívat hodiny. Jeho hlas mi vždy zlepší náladu. A je tak krásnej. Ano, když bych byla kluk, přála bych si vypadat jako on. :D Vypadá to jako by to, jako by byl dokonalý člověk. To on mě popohání dál, díky němu dosahuju dobrých výsledků. To on udělá z krásného dne ještě krásnější. Jemu strašně moc děkuju, už jen za to, že existuje. I když ho o tom neví, strašně moc mi pomáhá... :3


A co vy? Koho máte za vzor?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tsun Tsun | Web | 22. září 2011 v 17:01 | Reagovat

Naprosto tu rozumim a s tim skepem to máme stejně :D xD A bouřku taky miluju :) :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama