Vítejte v mém světě!

(: Layout od Kaidy :)
Hlasujte za SHINee --> zde

Srpen 2011

Kaichou wa maid-sama

30. srpna 2011 v 19:08 | Ami-chan
recenze
postavy
obrázky
ostatní

Asuka Hinoi

29. srpna 2011 v 11:41 | Ami-chan

Jméno: Hinoi Asuka (樋 井 明日香)
Datum narození: 8.ledna , 1991
Místo narození: Osaka, Osaka prefektura, Japonsko
Výška: 158 cm
Krevní skupina: B
Zvláštní schopnosti: Spící případ!
Koníčky: Dívání se na hvězdy a malé děti, psaní textů písní
Oblíbená barva: černá, červená
Oblíbené jídlo: umeboši , rajčata
Aktuální posedlosti: Dívaní se na krásné lidi
*Zdroj*

Oh my Jashin! - aneb Jashinismus

28. srpna 2011 v 13:30 | Ami-chan |  Nezařazené
Jashinismus je moje víra, takže by bylo dobrý sem o ní něco napsat.
Nejznámější jashinista je Hidan z Naruta.
Tady na videu je boj Ashimy s Hidanem. Je tu pěkně vidět jashinista v boji. Hidan nejdříve namaluje na zem kruh, ve kterém je trojúhelník. Pak stačí zranit soupeře a sníst jeho krev. Hidan si pak stoupne do kruhu, kde se jeho kůže změní na černobílou. Když se pak zraní, zranění i bolest se přenese i na soupeře, kterému snědl krev. Když je Hidan v kruhu nemůže zemřít, protivník však ano.

A tady jsou ještě pravidla Jashinismu. Jsou snad na každém blogu, ale já je sem prostě musela dát. :DDěkuji ti Jashine, že jsem si mohla přečíst tvá pravidla! :D Aye!

Kawaii radio

27. srpna 2011 v 12:21 | Ami-chan |  Nezařazené
Tak tohle rádio poslouchám každej den. ^^ Hrajou tam dobrý písničky, například od Perfume nebo Miku Hatsune. Pouští tam i openingy a endingy z anime. Můžete jim tam napsat, jakou písničku byste chtěli aby zahráli. ^^

Tady si ho můžete stáhnout. Dejte Listen us a stáhněte si buď to první nebo to druhý (já mám to druhý, ale je to fuk :D)

Postavy Fairy tail

26. srpna 2011 v 19:41 | Ami-chan
Předem vás musím upozornit, že info u některých postav vám může vyzradit něco ze příběhu!
Fairy Tail
Happy
Charle
Lucy Heartfilia
Erza Scarlet
Gray Fullbuster
Gajeel Redfox
Wendy Marvell
Makarov
Mirajane
Mystogan
Bickslow
Cana Alberona
Elfman
Evergreen
Juvia Loxar
Laxus
Lisanna
x
Blue Pegasus
Bob
Ichiya Wanderlei Kotobuki
Hibiki Laytis
Eve Thylm
Ren Akatsuki
x
Lamia Scale
Jura Nekis
Lyon Bastia
Sherry Blendi
x
Oracion Seis
Angel
Brain
Cobra
Midnight
Racer
x
Hvězdní duchové
Aries
Aquarius
Scorpio
Taurus
Virgo
Cancer
Crux
Gemini
Horologium
Leo (Loke)
Lyra
Plue
Sagittarius
x
Ostatní
Gerrard Fernandes
Hughes
Ultear

Kuroshitsuji/Kuroshitsuji II

26. srpna 2011 v 9:25 | Ami-chan
Kuroshitsuji
Ciel Phantomhive sa po smrti svojich rodičov a vypálení rodinného sídla stáva hlavou lordskej rodiny. Dvanásťročný chlapec si však nájde bizarný spôsob, ako prekonať nástrahy vonkajšieho sveta a potrestať brutálnu vraždu svojich milovaných - uzavrie zmluvu s diablom.
Na Cielovom panstve sa tak objavuje nadľudsky silný a šikovný komorník, ochotný svojmu pánovi splniť každé želanie. No iba do tej doby, než budú vrahovia jeho rodičov potrestaní. Potom si diabolský komorník vezme dušu svojho pána.
(Csfd.cz)

Recenze
Postavy
Obrázky
Ostatní


Kuroshitsuji II
Přichází nový sluha, přichází nový pán. Sadistický Alois Trancy má jen jedno přání - potrestat toho, kdo mu zavraždil jeho jediného přítele. "Jistě, Výsosti," pronese jeho sluha Claude Faustus. Ten, kdo zavraždil jeho přítele, byl Sebastian Michaelis a jedinou věcí, kterou ho lze potrestat, je vzít mu jeho poklad - duši mladého Ciela Phantomhiva. A tak se na scénu opět vrací staří známí, neboť i Ciel se vrátil z náruče jisté smrti, jenomže si nepamatuje, co se během minulého roku událo. Je nasnadě se zeptat: "Který sluha je lepší?"
(Csfd.cz)

Recenze
Postavy
Obrázky
Ostatní

Deadman Wonderland

26. srpna 2011 v 9:16 | Ami-chan

Student Ganta Igarashi byl odsouzen k trestu smrti za zločin, který nespáchal a byl poslán do nejnovějšího vězení Deadman Wonderland, vybudovaného na místě Tokya, které bylo zdemolováno zemětřesením (kvůli této události Ganta jako jeden z mála přeživších také přišel o většinu vzpomínek z dětství) a sloužícího jako zábavný park, kde každý návštěvník může sledovat každodenní snahu vězňů o přežití v mnohých hrách. Ganta po čase zjišťuje, že patří do skupiny vězňů, kteří dokáží takřka neomezenými způsoby manipulovat se svou krví a kvůli této schopnosti se z donucení stává gladiátorem v brutálních soubojích turnaje Carnival Corpse, jehož anonymní diváci platí za podívanou obrovské sumy peněz. Snaží se probojovat si svou cestu k záhadnému 'muži v červeném', který je právě tím, kdo může za ono křivé obvinění hlavního hrdiny. Podaří se mu projít sérií brutálních soubojů s o dost zkušenějšími vězni, očistit své jméno a odhalit jeho identitu?
(Csfd.cz)

Recenze
Obrázky
Postavy
Ostatní

Tak to teda ne! Tohle se nestane!!!

25. srpna 2011 v 8:50 | Ami--chan, Arisu-san |  deníček Ami-chan
Radši jsem se na nový díl Fairy tail neměla koukat. Alespoň bych se nedozvěděla, co plánuje Mysty. Snad mu ten nápad někdo vymlátí z hlavy. Snad si to rozmyslí. Mystogan nesmí zemřít! *brečí* Nesmí, nesmí, nesmí!!!!! Vždyť by ho nebyla škoda...Zmlkni Arisu! On prostě bude žít. Jinak si zajdu za tvůrcem mangy Fairy tail a hezky ho donutím, ať to přepíše!!! Doufám, že to Phanterlily neudělá. Vždyť jsou to přátelé. On by nemohl zabít svého prince. Alespoň v to věřím. Věř si v co chceš, ale on to stejnak nepřežije... Můžeš už bejt zticha Arisu??? Teď už budu jen v obavách čekat na nový díl a doufat, že to dobře dopadne. Jestli si o mně teď myslíte, že jsem blázen, tak je mi to jedno. Ale můj miláček prostě nesmí zemřít!
Mysty, prosím, nedělej to!

Vocaloid

24. srpna 2011 v 19:38 | Ami-chan
Vocaloid
Vocaloid je software určený k syntetizaci zpěvu, vyvinutý firmou Yamaha. (hudbu a text musí dodat uživatel). Vývoj softwaru byl započat již v roce 2003 a následující rok byla vydána první verze. Tehdy ještě ne jako produkt firmy Yamaha, ale jako programový balík k Vocaloid Singer Libraries, vyvíjených jinými společnostmi. Anglickou verzi (Leon, Lola, Miriam) vydala spol. Zero-G Limited a japonskou (Meiko, Kaito) Crypton Future Media. Zásadní zlom přišel až s druhou verzí programu (Vocaloid2). Jako první využila nového enginu společnost PowerFX a vydala anglické balíčky Sweet Ann a Prima. Následoval Crypton s Hatsune Miku, díky které se Vocaloid dostal do povědomí širší veřejnosti.
Hatsune Miku (初音ミク) je první z Character Vocal Series od Crypton Future Media. Byla vydána 31. srpna 2007. Její hlasová data byla vytvořena nasamplováním hlasu Saki Fujity. Narozdíl od ostatních Vocaloidů je vyladěna pro tvorbu klasických J-pop písniček, jak je běžně vídáme u anime. Miku je 16 let, meří 158 centimetrů, váži 42 kilo a má ráda populární a taneční hudbu. Její zatím jediné album se jmenuje "1st song album". Ovšem krom svého cd má na kontě také nespočet cover verzí, figurky, graphic novelu, doujin mangu...
zdroj: akihabara
postavy: Miku Hatsune, Rin a Len Kagamine, Kaito, Meiko Sakine,Gumi Megpoid, Luka Megurine, Kamui Gakupo, atd..

Perfume

23. srpna 2011 v 8:55 | Ami--chan
Roku 2001 tři dívenky vytvořily skupinu v jejich rodném městě Hirošimě když jim bylo teprve kolem 12 let. Už roku 2002 bylo vydané omezené množství singlů pouze v Hirošimě s názvem "Omajinai Perori" a "Kareshi Boshuuchuu". Po sléze roku 2003 odjeli do Tokya trochu prorazit a ujal se jich producent Nakata Yasutaka.
Dne 21. září 2005 producent využil techno stylu a dal tak vytvoření roztomilé technopop skupiny. První svůj úspěch holky slaví vypuštěním singlu "Polyrhythm" když skladba byla použita ve světové kampani pro recyklaci a takřka přes noc vypukl Perfume BOOOM a začaly se objevovat v mnoha pořadech a soutěžích.
Členové - Nástroje - V letech
Ayaka Nishiwaki - zpěv - 2001-?
Yuka Kashino - zpěv - 2001-?
Ayano Omoto - zpěv - 2001-?
A tady jsou nějaké písničky:An Café

23. srpna 2011 v 8:22 | Ami-chan
An Cafe (Antic Cafe) je japonská hudební skupina, která se stylem hudby zaměřuje na J-rock. Existuje od roku 2003; původní sestava byla Miku (Tsukiyam Akiharu) - zpěv, Bou (Saitou Kazukiho) - kytara, Kanon (Sano Shinya) - baskytara, Teruki (Nagata Teruki) - bubny. Vizáží se řadí do stylu Oshare kei (hravý styl, co se oblečení a chování týče).
Jejich 1. hity byly například: Wagamama Koushinkyouku, Maple Gunman, Snow Scene, Escapism.
Vše se zlomilo, když Bou ohlásil, že odchází z An Cafe. Pro všechny členy i pro fanoušky to byla obrovská rána. Antic Cafe tedy uspořádali: Hibiya on the o new sekai - Bou last live, což byl pro Boua poslední koncert. Konal se 30. 4. 2007.
Místo Boua nastoupil kytarista Takuya a k němu se přidal i klávesák Yuuki. Největší koncert, který v nové sestavě zahráli byl Ancafesta'08 Summer Dive.
Na konci roku 2009, však nastal další zvrat. An Cafe ohlásili, že si dávají pauzu. Miku ještě řekl, že měli spoustu úspěchů, ale i stresu, takže pauza prý bude hodně dlouhá.
zdroj: wikipedie
Stará sestava:
Nová sestava:A tasy je pár písniček:

Japanese music

23. srpna 2011 v 8:05 | Ami-chan


Morning Musume
Asuka Hinoi
Harada Hitomi
Yuki
Mika Nakashima
Openingy, endingy

Korean music

SHINee

Mysty :3

21. srpna 2011 v 20:58 | Ami-chan |  Fairy tail
Tady máte porci Mystogana :3
Chibík :3 Tak kawaii!

Ami-chan a Arisu-san

21. srpna 2011 v 20:33
Ami-chan a Arisu-san. Dvě naprosto odlišné osobnosti v jednom těle.
Ami-chan
Je jí 14 let. Má ráda Japonsko, anime, mangu a kreslení. Její největší láska je Mystogan z Fairy tail. Je bláznivá, má samé šílené nápady a protože je kozoroh, je pěkně tvrdohlavá. Někdy je opravdu líná. Na blogu píše více článků, projevuje se častěji než Arisu-san.
Arisu-san
Taky jí je 14 let. Myslí si, že je chytřejší a lepší než Ami-chan, a tak jí pořád poučuje. Miluje Hibikiho z Fairy tail. Její nejoblíbenější čiností je popichování Ami-chan. Chtěla, aby jí všichni říkali Arisu-sama, ale to jí jaksi nevyšlo, a tak se spokojila s Arisu-san. S oblibou se dívá na yaoi, je to takový zvrhlý úchyl. :D

Mystogan

19. srpna 2011 v 9:09 | Ami-chan
Předem vás musím upozornit, že info u některých postav vám může vyzradit něco ze příběhu!

Mystogan

Jméno: Mystogan
Věk: 19-20 let
Cech: Fairy tail
Tým: ---
Schopnosti: Uspávací magie, iluze a mnoho dalších neznámých
Popis: Mystogan je jeden z nejsilnějších mágů Fairy tail. Je také nejtajemnější, protože má zahalený obličej a včdycky, když se objeví ve Fairy tailu, včechny uspí. Nikdo tak neví, jak vypadá. Při boji s Laxusem se mu však odhalí tvář a Natsu s Erzou zjistí, že vypadá uplně stejně jako Gerrard. Mystogan řekne, že Gerrarda zná, ale není to on. Jak to tedy je? V Edolasu, druhém světě, má každý svého dvojníka. Mají však jinou povahu a schopnosti. Mystogan je tedy edolaská verze Gerrarda. Na zem přišel před sedmi lety a zachránil malou Wendy. Ta s ním pak měsíc cestovala. Jenoho dne ale vycítil Animu, bránu, která všechno nasaje do Edolasu. Wendy odvedl do cechu Cait Shelter a Animu potlačil. Potom se přidal k Fairy tailu.
A tady je mystogan s odhalenou tváří.. :3

Doma z dovolený

18. srpna 2011 v 11:36 | Ami-chan |  deníček Ami-chan
Konnichiwa minna! Jsem tu zas! :D V sobotu jsem se vrátila z dovolený. Obrovskou radost mi udělaly dvě manwhy, který jsem si tam koupila. :3 Jmenujou se Kill me, Kiss me. Bohužel tam měli jenom druhej a třetí díl, ale to mi nevadí (kdyby někdo nevěděl, tak mawha je korejská sestra japonský mangy). Později na ně asi udělám recenzi. Jinak gomen, že jsem tady takovou dobu nebyla, ale nějak jsem neměla chuť přidávat nějaký články. -__-
Mystogan :3 Jen můj :33 On je prostě nejlepší!
Ami-chan