Vítejte v mém světě!

(: Layout od Kaidy :)
Hlasujte za SHINee --> zde

Červenec 2011

Fairy tail - Natsu Dragneel

23. července 2011 v 8:00 | Ami-chan
Předem vás musím upozornit, že info u některých postav vám může vyzradit něco ze příběhu!
Natsu Dragneel
Jméno: Natsu Dragneel
Věk: 17 let
Cech: Fairy tail
Tým: Natsu, Erza, Gray, Happy, Lucy
Schopnosti: Ohnivá magie, dragon slayer - drakobijec
Popis: Natsu je jedna z hlavních postav seriálu. Je členem fairy tailu. Používá ohnivou magii, a proto mu často říkají salamander. Je jedním z drakobijců. Je trvdohlavý a lehkomyslný a trpí kinetózou (nevolností v dopravních prostředcích). Pro své přátele a cech by položil život. Nikdy se nevzdává. Když byl malý, vychovával ho drak Igneeel, který ale jednoho dne beze stopy zmizel. Jeho nejlepším přítelem je Happy, magická kočka, která umí létat a mluvit. Později, když se Natsu vydá hledat Igneela, potká Lucy, kterou zachrání před zločincem, falešným salamanderem. Nabídne jí přidat se k Fairy tail. Lucy nadšeně souhlasí, jelikož to bylo dlouho jejím snem. Stane se také členem Natsuova týmu, ke kterému se potom přidá i Erza, což je nejsilnější žena ve Fairy tail, a Gray, Natsuovo rival, se kterým se pořád hádá. Společně pak plní různé mise.

Fairy Tail

22. července 2011 v 8:29 | Ami-chan

Lucy je 17letá dívka, která touží stát se plnohodnotnou čarodějkou. Na své cestě potkává zvláštního chlapce jménem Natsu, který je členem neblaze proslulého čarodějného cechu Fairy Tail. Díky Natsuovi se Lucy stane členkou cechu, kde společně s Natsuem, Grayem, Erzou a Happym vytvoří nejsilnější tým. V tomto složení zažívají při plnění různých úkolů mnohá dobrodružství. (Csfd.cz)

Recenze

Doma z tábora... :)

21. července 2011 v 22:13 | Ami-chan |  deníček Ami-chan
V sobotu jsem se vrátila z tábora. Po 14 dnech jsem byla konečně doma. Hned jsem dokoukala Kuroshitsuji II. Ten konec mě překvapil, tohle jsem fakt nečekala. Představovala jsem si ho jinak. Ale i tak čadím Kuroshitsuji mezi nejlepší anime, jaké jsem viděla. Někdy bych si přála, aby anime skončilo podle mých představ. Ale to by pak nebylo ono. Vlastně jsem ráda, že autoři mang většinou vymyslí úplně jiný konec než my. Ztratilo by to pak své kouzlo...Á, co to zas blábolím? :D

Nový layout :)

21. července 2011 v 21:15 | Ami-chan |  New about blog
Konnichiwa minna, :)
po dlouhý době jsem zas tady...Ano, je to asi měsíc, co jsem tu byla naposledy. Gomen. -__- Jinak jste si tu mohli všimnout změny v podobě novýho designu. Je od Littlesasa a musim přitnat, že je nádhernej. :) Od teď se budu snažit jsem přidávat více články.
Vaše Ami-chan