Vítejte v mém světě!

(: Layout od Kaidy :)
Hlasujte za SHINee --> zde

recenze - Vampire knight

17. května 2011 v 21:07 | Ami-chan
Vampire knight mě dostalo hned u prvního dílu. Je to krásný anime stojí za to zkouknout ho.
Tohle anime má 2. série - Vampire knight a Vampire knight Guilty.

Děj:
Vampire knight
Na jedné japonské škole se její ředitel snaží ukončit dlouhý boj mezi lidmi a upíry, za pomocí tzv. krevních tablet. Na této škole vedle lidí studují i upíři. Nikdo z lidí neví, že studenti z noční třídy jsou upíři, až na dva prefekty, kteří mají za úkol uhlídat, aby se obyčejní studenti v noci nestřetli se studenty z noční třídy. Mezi studenty noční třídy je i čistokrevný upír, který zachránil ředitelovu dceru před útokem hladového upíra. Ředitelova dcera se do něho zamiluje.
Vampire knight Guilty
Zero se vrací do Cross Akademie na post prefekta. Ale nedlouho poté je obviněn Nejvyšší radou upírů z vraždy Šizuko, čistokrevné upírky. Naštěstí zasáhne Kaname, také čistokrevný, a radu posílá pryč. Díky tomu vyvstane podezření, že to možná nakonec byl on, kdo Šizuku zavraždil. Mezitím si Yuuki začíná ve střípcích vzpomínat na svou minulost. Jenomže její minulost je tajemství. Koho a co všechno tohle tajemství obnáší?
zdroj: http://www.csfd.cz
Můj názor:
Podle mě je Vampire Knihght dokonalé anime, které určitě stojí za zhlédnutí. Za začátku jsem moc nechápala, o co jde, ale ve druhé sérii mi to všechno do sebe začalo zapadat. To bylo úžasný! V tomhle anime mi nic nechybělo. Líbilo se mi, že i když to bylo o upírech, bylo to úplně jiný než třeba Twillight. Děj je strašně zajímavej. Se všema jsem prožívala jejich osudy a totálně jsem se sžila s Yuuki. Hudba krásně podtrhovala příběh a ty openingy! Ze začátku se vám možná nebudou líbit, ale já si k nim potom vytvořila citovou vazbu. Endingy byly taky pěkné, ale už mě tolik nezaujali, ani nevím proč.Tohle anime je krásně kreslené, a já se totálně zamilovala na první pohled do krasavce Zera (i Kaname se mi líbil, vlastně všichni kluci z VK :D). Jediný, co mě mrzelo, bylo to, že to bylo tak krátký! Nemohla sem uvěřit, že už to skončilo.. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama