Vítejte v mém světě!

(: Layout od Kaidy :)
Hlasujte za SHINee --> zde

Květen 2011

Když se daří, tak se daří...

27. května 2011 v 18:26 | Ami-chan |  deníček Ami-chan
Dneska je tak super den. Psali jsme tři testy. To není tak úžasný, dobrý ale je, že sem z nich dostala jedničky!^^ Bála sem se, že to nezvládnu, nakonec to ale bylo v pohodě. Konečně je tu výkend. Poslední hodina mi utíkala tak pomalu, asi to taky znáte.:D V jednom kuse nám tu leje. -__- Tak se tu mějte, možná sem hodim ještě nějakej článek, ale spíš budu překopávat blog. ^^
Úžasnej tanec na úžasnou písničku. ^^ Vaše Ami-chan

Nesnášim testy...

26. května 2011 v 19:23 | Ami-chan |  deníček Ami-chan
Tak jsem tu zase po dlouhý době. Nějak jsem se sem nedostala. Učitelé nás totiž zahrnuli haldou testů T__T. Včera jsme psali, dneska jsme psali, zejtra taky píšeme. Všichni chtějí co nejdřív uzavřít známky, a tak nám teď naložili tolik testů. Vůbec nevim, na co se dřív učit. Navíc po nás chce učitelka překlad nějakýho textu z němčiny (já jsem na něminu antitalent), takže to budu muset ještě nějak přelouskat T__T. Tak a teď se tu s vámi rozloučím, jdu se učit, ať alespoň ty testy nějak zvládnu... ^^
Tohle je písnička od Miky Nakashimy. Je tak nádherná... ^^
Vaše Ami-chan

Gomen,..

20. května 2011 v 11:58 New about blog
zase ten blog flákam..a to sem slíbila, že budu přidávat články každej den. Sem strašná. Jenže poslední dobou sem měla nějak moc projektů a úkolů a tak sem nějak nestíhala. A mam pro vás další blbou zprávu - dneska jedu pryč a vrátím se až v neděli, takže tu zase nic nepřibyde.

Tady máte jako omluvu Nightcore... :)


recenze - Vampire knight

17. května 2011 v 21:07 | Ami-chan
Vampire knight mě dostalo hned u prvního dílu. Je to krásný anime stojí za to zkouknout ho.
Tohle anime má 2. série - Vampire knight a Vampire knight Guilty.

Omlouvám se, ....

17. května 2011 v 19:51 | Ami-chan |  deníček Ami-chan
dlouho sem tady nebyla. Poslední článek 2.5., měla bych se stydět. Ale nějak sem prostě neměla náladu a čas. Možná to bylo i tou leností. :D Ale slibuju, že se budu snažit sem chodit často a psát sem články.

Jinak vám napíšu zážitky z posledních dní. O víkendu sme vyrazili na kola, jeli sme 40 kiláků. Musim říct, že mě nohy bolí ještě teď a do schodů se mi hodně blbě chodí. :D Ve škole sem potom byla děsně unavená a učitel na zemák mi dovolil spát ke konci hodiny. :D To mě mile překvapilo, ještě aby ne. :) Právě bych si měla uklízet pokoj, ale nějak se mi do toho nechce. :P Tak se tu zatím mějte a užívejte si zítra školu... :P
A tady máte písničku od nightcore. :)
Vaše Ami-chan

1.5. a 2.5.

2. května 2011 v 15:55 | Ami-chan |  deníček Ami-chan
Ahoj lidi, včera mě neskutečně naštvala jedna věc. Chtěla sem napsat sem na blog zase moje nudný zážitky. V deset večer sem zapla PC, napsala sem neskutečně dlouhej sloháč a když sem to měla skoro hotový, tak sem si to omylem přepla. :P Já vim, je to moje chyba, ale tohle fakt naštve. Ale můžu se alespoň zasmát tomu, jak sem blbá. :D Takže se omlouvám že píšu až dneska.

Tak májka nebyla nic moc. Když sem přišla domů, Dokoukala sem Vampire Knight Guilty. Je to tak úžasný anime, lepši snad neexistuje. A to mi nikdo nerozmluví. :) A když slyšim ten opening, tak se mi chce smát i brečet zároveň. Prostě nemůžu zapomenout na tu trojku - Yuuki, Zera a Kanameho...Pořád musim myslet na jejich příběh...Asi tu plácam nesmysly, ale to je jedno.
Jinak včera sem se setkala s někým, koho už jsem dlouho neviděla a kdo mi moc chyběl. :) Byl to super den. Dneska škola docela v pohodě, akorát mě mrzí, že sem udělala malou chybu v testu a už z toho bude horší známka. Ale teď je to stejně jedno. Tak se tu mějte fanfárově a přežijte zítra školu..
Vaše Ami-chan

Novej Desing

1. května 2011 v 11:29 | Ami-chan |  New about blog


Tak je tu květen a s ním i novej desing. Je hodně jednoduchej, ale tak snad se bude líbit. Udělala sem ho na téma přátelství, v pozadí těch holčiček je citát od Alberta Camuse : " Nekráčej přede mnou, možná za tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel." Já jsem ten citát přeložila do angličtiny, v anglině zní : "Do not walk ahead of me, I may not follow. Do not walk behind me, I may not lead. Walk beside me and be my friend."
Tenhle desing se mi docela líbí, tak doufám, že i vám. :)